W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kino (nie tylko) Kobiet

Uczestnicy spotkania z cyklu Kino Kobiet

W czwartek, 29 czerwca odbyło się drugie spotkanie filmowe w ramach cyklu "Kino (nie tylko) kobiet". Nowy projekt chodzieskiego Kina Noteć prowadzony we współpracy ze Stowarzyszeniem Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży skierowany jest dla każdego, kto lubi dobre kino.

Tym razem można było obejrzeć film w reżyserii Kingi Dębskiej pt. "Zabawa, zabawa". Emisja filmu poprzedzona była prelekcją na temat mechanizmów uzależnień, chociaż film podejmuje temat alkoholizmu - na ekranie śledzić można losy trzech alkoholiczek, to prowadzący mówił o różnych formach uzależnień oraz o mechanizmach, które mogą sprzyjać nałogom.  Ideą "Kina (nie tylko) kobiet" jest stworzenie takiej przestrzeni, w której pokaz filmu będzie pretekstem do rozmowy, do spotkania i poznania nowych osób, stąd też pomysł, by po filmie porozmawiać przy kawie i ciastku. Na kolejne wydarzenie filmowe organizatorzy zapraszają po letniej przerwie - w ostatni czwartek września.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}