W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przedszkolak bezpieczny na drodze

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Wesoły smyk" na warsztacie o bezpieczeństwie wraz przedstawicielkami KPP w Chodzieży

W Niepublicznym Przedszkolu nr 3 „Wesoły Smyk” w Chodzieży odbyło się spotkanie warsztatowe dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

 

Dzieci podczas spotkania zapoznały się z zawodem policjanta oraz jego wyposażeniem, a także poznały obowiązki policjanta – dbanie o bezpieczeństwa ruchu samochodów i pieszych, łapanie złodziei i innych przestępców, sprawdzanie transportu komunikacyjnego – autobusów podczas wycieczek przedszkolnych, itd. Dzieci utrwaliły także zasady przechodzenia przez jezdnię – na przejściu dla pieszych, należy się rozejrzeć lub poczekać na zielone światło w przypadku sygnalizacji świetlnej. Przedszkolaki poznały znaki drogowe oraz wspólnie z policjantkami zbudowały z klocków mini miasteczko ruchu.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}