W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uczniowie SP1 obchodzili Dzień Pozytywnego Myślenia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1

W Szkole Podstawowej nr 1 w Chodzieży uczniowie obchodzili "Dzień pozytywnego myślenia". Dal dzieci z młodszych klas przygotowana została pogadanka o roli uśmiechu w życiu i pozytywnym nastawieniu.

Uczniowie mogli tego dnia wylosować karteczkę, na której znajdowały się miłe słowa i podzielić się nimi ze swoimi rówieśnikami, wychowawcami i innymi pracownikami szkoły. Na szkolnym korytarzu pojawiły się wykonane przez świetliczaków plakaty zachęcające do patrzenia na świat przez różowe okulary. Klasy starsze na godzinach wychowawczych obejrzały prezentację „Jak trenować pozytywne myślenie”. Klasa 4a po obejrzeniu filmu zrobiła z papieru „pozytywną łapkę”, na której zapisała dobre rzeczy o sobie.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}