W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Chodzieskie Mikołajki za nami!

Uczestnicy Chodzieskich Mikołajek

W sobotę, 3 grudnia br.  odbyły się Chodzieskie Mikołajki, na które zaproszeni zostali najmłodsi mieszkańcy miasta. Na dzieci czekały świąteczne atrakcje, zdobienie pierniczków oraz warsztaty tworzenia ozdób choinkowych ze Studiem Papiernia.

Dzieci brały też  udział w zajęciach plastycznych oraz wspólnie pisały "chodzieski list do św. Mikołaja". Cukierki, upominki, choinka i  świąteczne piosenki wprawiły wszystkich gości w wesoły i ciepły nastrój. Wielką atrakcją była możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej z PstrykSzkole, która dzięki dofinansowaniu przez Urząd, stała się dostępna dla wielu dzieci. W zabawie wziął  udział burmistrz Jacek Gursz, który rozdawał dzieciom mikołajkowe czapeczki, a następnie ozdabiał pierniczki.

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}