W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z czytelniczkami w chodzieskiej bibliotece

Pisarka Agnieszka Lingas-Łoniewska i prowadząca spotkanie autorskie w chodzieskiej bibliotece

W środę 7 lipca br. w chodzieskiej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z udziałem Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, autorki romansów, thrillerów, komedii romantycznych i obyczajów. Spotkanie odbyło się z udziałem publiczności, ale było również transmitowane na profilu biblioteki na Facebooku. Czytelniczki biorące udział w spotkaniu, były zauroczone osobowością gościa - pisarka ujęła publiczność, snując opowieści równie ciekawie, jak w swoich książkach. Pisarka zadebiutowała w 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”, dzisiaj na swoim koncie ma już przeszło 50 tytułów. W 2012 roku została uhonorowana żelaznym glejtem Ambasadora Krakowskich Targów Książki. Jest także laureatką konkursu na opowiadanie kryminalne z Dolnym Śląskiem w tle. Promuje twórczość młodych polskich autorów współredagując portal Czytajmy Polskich Autorów. 

- Spotkanie dofinansowane było ze środków Instytutu Książki w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki - informuje dyrekcja biblioteki. 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}