W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szachowy turniej w plenerze

Uczestnicy turnieju szachowego

W sobotę, 31 lipca w Parku Odpoczywaj z kulturą odbył się  Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Chodzieży, organizatorem wydarzenia  była Miejska Biblioteka  Publiczna. Turniej składał się z 9 rund. Tempo gry wynosiło 5 minut dla każdego zawodnika.

- Mimo kilku interwencji sędziego o pewne nieścisłości, cały turniej przebiegł w przyjaznej, aczkolwiek rywalizującej atmosferze. Wszyscy podchodzili do siebie z szacunkiem, podawali sobie ręce, komentowali własne błędy, a nawet śmiali się z swoich potknięć. Jeżeli oglądaliście naszą relację na żywo to wiecie dobrze jakie emocje towarzyszyły uczestnikom. Po 9 ciężkich rundach w końcu ujrzeliśmy wyniki, a wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody. To był piękny dzień! Chcieliśmy złożyć gratulację zwycięzcom, a także wszystkim zawodnikom, że mieli odwagę zmierzyć się ze sobą. Dziękujemy wszystkim za liczne zainteresowanie i przybycie. Dziękujemy panom z Chodzieskiego Domu Kultury za pomoc w nagłośnieniu. Dziękujemy oczywiście naszemu prowadzącemu turniej – Radosławowi Fengierowi. Dziękujemy Burmistrzowi za wręczenie pucharu oraz oczywiście dziękujemy sami sobie, że udało się to zorganizować - relacjonują organizatorzy. 

Dla  zainteresowanych szachami wciąż otwarte jest zaproszenie w piątki na 16:30. Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich i do zobaczenia!

 Oficjalne wyniki Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza Chodzieży znajdują się na stronie internetowej MBP w Chodzieży.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}