W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży

Plakat - spotkanie autorskie w MBP

W środę, 7 lipca br. Miejska Biblioteka Publiczna w Chodzieży zaprasza na spotkanie z Agnieszką Lignas-Łoniewską, polską pisarką, autorką poczytnych, kierowanych głównie do kobiet powieści obyczajowych. 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 w  bibliotece, ale jednocześnie prowadzona będzie transmisja on-line na Facebooku biblioteki.

Agnieszką Lignas-Łoniewską to wrocławska autorka ponad trzydziestu bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji.
Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, przekazując ją potem do wrocławskich fundacji. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami) kocha czytać, oglądać kryminalne seriale, jej pasją są także: Nordic Walking i robótki ręczne - opis pochodzi ze strony https://lingasloniewska.pl/o-mnie/

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}