W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Chodzieskie Mikołajki dla najmłodszych

Plakat - zaproszeni ana Chodzieskiej Mikołajki

W sobotę, 3 grudnia br. najmłodszych mieszkańców Chodzieży zapraszamy na spotkanie z okazji Mikołajek.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Chodzieży. Spotkanie odbędzie się w Centrum Aktywności Seniora, ul. Dworcowa 1 w godzinach od 10:00 do 13:00.  W programie wydarzenia: wspólne dekorowanie pierniczków, warsztaty artystyczne, animacje - gry i zabawy. Organizatorzy pragną, aby dzieci mogły razem pobawić się i wspólnie celebrować ten wyjątkowy przedświąteczny czas. Podczas spotkania będzie można zatrzymać piękne chwile w kadrze, gdyż przygotowana została atrakcyjna oferta świątecznej sesji zdjęciowej. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy - informacja na plakacie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Informujemy, że oferta skierowana jest dla najmłodszych, jednak organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności i nie sprawują opieki nad dziećmi.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}