W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Remont w miejskim przedszkolu

Wnętrze miejskiego przedszkola w trakcie prowadzonych prac remontowych

W Miejskim Przedszkolu nr 5 w Chodzieży trwa remont -  konieczne jest dostosowania budynku do obowiązujących przepisów ochrony przeciwpożarowej.

Realizacja zadania pn. „Przebudowa pomieszczeń w budynku Miejskiego Przedszkola Nr 5  w Chodzieży, celem dostosowania obiektu w zakresie ochrony  przeciwpożarowej” obejmuje: montaż drzwi przeciwpożarowych od strony piwnicy, aby odciąć klatki schodowe, montaż instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem awaryjnym, czujnikami dymu i przełącznikiem przeciwpożarowym. W budynku przedszkola należało wymienić drzwi wewnętrzne i zewnętrzne na takie, które spełniają wymogi przeciwpożarowe, ponadto konieczne okazało się dokonanie poprawnego podziału obiektu na strefy, w tym celu zamurowane zostały niektóre otwory drzwiowe.

Remont objął również montaż instalacji oddymiania klatek schodowych i przeniesienie instalacji hydrantowej.  Zakres prac jest bardzo szeroki, ale remont powinien zakończyć się tuż przed powrotem przedszkolaków z przerwy wakacyjnej. 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}