W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trzeci etap inwestycji MWiK

Przebudowa sieci wodociągowej ul. Jagiellońska

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o. w Chodzieży kontynuują inwestycję pn. „Przebudowa sieci wodociągowej na terenie miasta Chodzież - ul. Matejki, Kilińskiego, Jagiellońska, Daszyńskiego, Słowackiego”.

Aktualnie realizowany jest ostatni, trzeci etap, obejmujący wymianę sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ulicach Daszyńskiego, Jagiellońska. W jego ramach wybudowane zostanie 444 m nowej sieci wodociągowej z PE Ø 110. Większość robót wykonana jest metodą bezwykopową za pomocą przewiertu sterowanego. Pozwala to na szybsze wykonanie zadań i ograniczenie uciążliwości dla mieszkańców oraz zoptymalizowanie kosztów przedsięwzięcia. Prace zostały zaplanowane w związku z inwestycją Gminy Miejskiej w Chodzieży - przebudową ścieżek pieszo-rowerowych.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}