W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Zmiany w Zarządzie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Oleśnie

02.02.2023

Starosta Oleski Roland Fabianek i Wicestarosta Stanisław Belka w środę, 01 lutego 2023 roku, spotkali się z byłą przewodniczącą Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Oleśnie Krystyną Polak i jej następcą Kryspinem Nowakiem.

Spotkanie Starosty Oleskiego Rolanda Fabianka i Wicestarosty Stanisława Belki z Krystyną Polak i Kryspinem Nowakiem
Spotkanie było okazją do przekazania pani Krystynie Polak podziękowań za wieloletnią współpracę z samorządem Powiatu Oleskiego i ogromne zaangażowanie w działaniach na rzecz członków Związku. 
Pani Krystyna Polak funkcję przewodniczącej Oddziału Rejonowego PZERiI w Oleśnie pełniła ponad 20 lat. Po wyborach, które odbyły się 26 stycznia 2023 r., weszła w skład Zarządu Rejonowego i jednocześnie została przewodniczącą oleskiego koła PZERiI.
Nowym przewodniczącym Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Oleśnie wybrany został pan Kryspin Nowak, który od 2013 roku pełni także funkcję zastępcy przewodniczącego Opolskiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. 
Obecnie w powiecie oleskim w strukturach Oddziału Rejonowego Związku działa 15 kół zrzeszających ponad 1650 członków i jest to największy Oddział Rejonowy w województwie opolskim.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}