W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Badanie mobilności mieszkańców województwa opolskiego

31.05.2023

Rozpoczęło się badanie ankietowe dotyczące mobilności mieszkańców województwa opolskiego. Celem badania jest poznanie codziennych nawyków związanych z poruszaniem się po regionie i poza jego granicami.

Badanie mobilności województwa opolskiego

Badanie dotyczy m.in. wykorzystywanych środków transportu, ich oceny oraz lokalizacji i dostępności celów podróży – w tym transportem publicznym. Dzięki uzyskanym informacjom możliwe będzie skuteczniejsze i bardziej dostosowane do potrzeb mieszkańców kształtowanie polityki transportowej.
Zachęcamy mieszkańców województwa opolskiego w wieku co najmniej 15 lat do wypełnienia anonimowej internetowej ankiety znajdującej się pod adresem www.opolskamobilnosc.pl
Badanie realizuje firma Wolański sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}