W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Samorządowcy z roboczą wizytą w firmie Oras Olesno

10.12.2021

Przedstawiciele oleskich samorządów na zaproszenie dyrektora Arkadiusza Bujoczka odwiedzili zakład produkcyjny w Oleśnie.

Samorządowcy z powiatu oleskiego stoją przed budowaną halą.
Z inicjatywy dyrektora Arkadiusza Bujoczka odbyło się robocze spotkanie ze Starostą Oleskim Rolandem Fabiankiem  i  Zastępcą Burmistrza Olesna Jerzym Chęcińskim, podczas którego omówiono aktualną sytuację firmy oraz perspektywy jej dynamicznego rozwoju. Kierownictwo optymistycznie ocenia pozycję marki Oras w kontekście możliwości, które stwarza rozbudowa Zakładu i inwestycje w najnowocześniejsze linie technologiczne.
Podczas rozmowy nie zabrakło również deklaracji szeroko pojętej współpracy i pomocy lokalnych władz w procesie inwestycyjnym.
Spotkanie przebiegało w bardzo serdecznej, przyjacielskiej atmosferze a uczestnicy wykorzystali tę okazję do złożenia sobie życzeń z okazji  nadchodzących Świąt i Nowego Roku 2022.
Na zakończenie spotkania włodarze powiatu i miasta mieli możliwość zapoznania się z aktualnym stanem budowy nowych hal produkcyjnych i magazynowych a także rozmowy z budowlańcami.
 
Fot. UM Olesno
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}