W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Samorządowy Lider Inwestycji

16.05.2023

Powiat Oleski z certyfikatem Srebrnego Samorządowego Lidera Inwestycji.

Certyfikat Srebrny Samorządowy Lider Inwestycji

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Państwa, iż Powiat Oleski otrzymał tytuł Srebrnego Samorządowego Lidera Inwestycji. Tytuł ten został przyznany po przeanalizowaniu 49 694 regionów w Polsce i podsumowaniu punktów za wysoką aktywność inwestycyjną.
Samorządowy Lider Inwestycji, to ogólnopolski ranking, którego zadaniem jest niezależna, obiektywna i wiarygodna ocena poziomu oddziaływania samorządów i jednostek samorządowych na aktywność inwestycyjną całego kraju.
Ranking tworzony jest dwuetapowo. W etapie pierwszym – regionalnym w obrębie każdego z kilkudziesięciu tysięcy mniejszych rankingów, wyłanianych jest dziesięć podmiotów (samorządy razem z instytucjami) o największej aktywności inwestycyjnej i wpływie na rynek inwestycyjny danego regionu. Podmioty z TOP 10 etapu regionalnego, przechodzą do etapu drugiego - ogólnopolskiego, w którym odsiewa się tylko samorządy i ich jednostki samorządowe oraz oceniany jest ich wpływ na rynek inwestycyjny całego kraju.
Szczegóły nadania certyfikatu znajdują się w poniższym linku:

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}