W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Ważny komunikat!

20.06.2024

informacja
Informujemy, że przestał działać znajdujący się w budynku Starostwa Powiatowego w Oleśnie punkt kasowy agencji bankowej, w którym można było realizować płatności gotówkowe.
W związku z powyższym informujemy, że w Wydziałach: Komunikacji i Transportu; Administracji Architektoniczno-Budowlanej oraz Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem płatności dokonywane mogą być bezgotówkowo poprzez terminal (kartą płatniczą).
Ponadto informujemy, że opłaty skarbowe można realizować gotówkowo lub kartą w Kasie Urzędu Miejskiego w Oleśnie, która znajduje się w holu na parterze budynku Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Oleśnie.
{"register":{"columns":[]}}