W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Uczniowie klasy cyberbezpieczeństwo u Starosty Oleskiego

11.07.2022

W dniu 11.07.2022r. Starosta Oleski Roland Fabianek przyjął troje uczniów z II klasy o profilu cyberbezpieczeństwo oraz nowoczesne technologie informatyczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie.

Młodzież z klasy o profilu cyberbezpieczeństwo z LO w Oleśnie z wizytą u Starosty Oleskiego Rolanda Fabianka

Klasa o tym profilu liczy 11 uczniów i może pochwalić się bardzo dobrą średnią wynoszącą 4,56. Młodzież na co dzień utrzymuje stały kontakt z Politechniką Opolską oraz uczestniczy w licznych spotkaniach dotyczących bezpieczeństwa cybernetycznego.
W pierwszym tygodniu lipca cała klasa wzięła udział w zorganizowanych przez Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni warsztatach cyberbezpieczeństwa. Uczniowie przywieźli stamtąd certyfikat uczestnictwa oraz  wyróżnienie za cyberplakat.

 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}