W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Rozlicz PIT w Powiecie Oleskim

27.01.2022

Starostwo Powiatowe w Oleśnie uzyskało dostęp do przygotowanej w ramach realizacji „Wspieraj lokalnie” aplikacji do rozliczeń PIT i wspierania lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego przy wykorzystaniu 1% podatku za rok 2021.

logo Rozlicz Pit w Powiecie Oleskim
Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki 
 

Aplikacja jest w pełni funkcjonalna i gotowa do użycia. Wystarczy wejść na stronę powiatoleski.pl, następnie w sekcję Strefa Mieszkańca i kliknąć Rozlicz PIT w Powiecie Oleskim.

Poniżej lista organizacji z Powiatu Oleskiego posiadających prawo otrzymania 1% podatku dochodowego. Lista ta jest systematycznie aktualizowana na podstawie publikacji Narodowego Instytutu Wolności.


KRS - Nazwa organizacji

 

{"register":{"columns":[]}}