W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Zabierz swoje serce na spacer

08.05.2023

W imieniu Dyrekcji Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia zapraszamy mieszkańców Opolszczyzny na kolejny event, który odbędzie się 13 maja 2023 r. , tym razem w plenerze.

Akcja Zabierz swoje serce na spacer
„Zabierz swoje serce na spacer” to kolejna impreza organizowana przez Opolski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia. To doskonała okazja do zadbania o swoje serce!
 
13 maja 2023 r. od 10.00  do 14.00 zapraszamy na event „Zabierz swoje serce na spacer”, który odbędzie się przy Parku 800 – lecia Opola przy ul. Bolkowskiej.
 
Głównym punktem programu będzie marsz nordic walking, który rozpocznie się od rozgrzewki prowadzonej przez AZS Politechniki Opolskiej o 10: 45 i przejdzie wyznaczoną trasą Wyspy Bolko (około 4 km).
 
W programie również konsultacje z zakresu:
  •     kardiologii - Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział Opolski,
  •     chirurgii naczyniowej i dietetyki - Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu,
  •     profilaktyki oraz pomiar glikemii – Centrum Zdrowia w Opolu Sp. z o.o.
Dzieci zapraszamy do wizyty w mobilnym gabinecie stomatologicznym – Dentobusie.
 
Do zadbania o swoje zdrowie i zwiększenia aktywności fizycznej zachęcać będą siłownie i kluby sportowe:
  •     joga dla serca - Szkoła Jogi Ekam,
  •     trening dla dzieci - Klub OKS Odra Opole,
  •     zumba - Klub Fitme Opole
  •     mobility na świeżym powietrzu - Xtreme Fitness Opole.
W programie również analiza składu masy ciała, zdrowy poczęstunek , konsultacje trenera personalnego Łukasza Szczerby (Ten Typ Trener) oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
 
Akcja zabierz swoje serce na spacer
{"register":{"columns":[]}}