W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Jubileusz 20-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach

25.09.2025

Dzisiaj w Miejski Dom Kultury w Oleśnie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach

Jubileusz 20-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Starosta Oleski Bożena Konarska-Markiewicz oraz Wicestarosta Roland Fabianek.

Głównymi bohaterami dzisiejszego święta byli podopieczni ŚDS Sowczyce , którzy zachwycili publiczność pełnym humoru przedstawieniem przygotowanym przez grupę teatralną „Zbyt zdolni” . Publiczność miała również okazję poczuć afrykańskie rytmy w wykonaniu zespołu bębniarzy .

Na uroczystość licznie przybyli przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, dyrektorzy jednostek i instytucji współpracujących z placówką, przyjaciele, pracownicy ŚDS Sowczyce, podopieczni oraz ich rodzice .
 
Nie zabrakło wielu wspaniałych życzeń, do których się przyłączamy, oraz... urodzinowego tortu!

Wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu!

Zdjęcia (21)

{"register":{"columns":[]}}