Jubileusz 20-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach
25.09.2025
Dzisiaj w Miejski Dom Kultury w Oleśnie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Sowczycach
W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Starosta Oleski Bożena Konarska-Markiewicz oraz Wicestarosta Roland Fabianek.
Głównymi bohaterami dzisiejszego święta byli podopieczni ŚDS Sowczyce , którzy zachwycili publiczność pełnym humoru przedstawieniem przygotowanym przez grupę teatralną „Zbyt zdolni” . Publiczność miała również okazję poczuć afrykańskie rytmy w wykonaniu zespołu bębniarzy .
Na uroczystość licznie przybyli przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, dyrektorzy jednostek i instytucji współpracujących z placówką, przyjaciele, pracownicy ŚDS Sowczyce, podopieczni oraz ich rodzice .
Nie zabrakło wielu wspaniałych życzeń, do których się przyłączamy, oraz... urodzinowego tortu!
Wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu!
Zdjęcia (21)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.
Pokaż zdjęcie 17 z galerii.
Pokaż zdjęcie 18 z galerii.
Pokaż zdjęcie 19 z galerii.
Pokaż zdjęcie 20 z galerii.
Pokaż zdjęcie 21 z galerii.