W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Urodzinowe spotkanie oleskich Seniorów

25.11.2022

W czwartek, 24 listopada 2022 r., w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie spotkali się seniorzy, członkowie oleskiego koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, aby wspólnie świętować swoje urodziny.

Urodzinowe spotkanie oleskich Seniorów
Przybyłych na uroczystość Jubilatów oraz gości przywitała Krystyna Polak, przewodnicząca Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Oleśnie. 
Okrągłe rocznice urodzin to wspaniała okazja, żeby się spotkać – podkreślała Krystyna Polak. – Życie każdego z Państwa to temat na scenariusz ciekawego filmu. Najlepiej, gdyby to był film z dobrym tematem i zakończeniem. Ale życie każdego z nas pisze własne scenariusze, a reżyserem tego filmu jesteśmy zawsze my sami. Życzę wszystkim Jubilatom, gościom i sobie dobrego filmu życia w gwiazdorskiej obsadzie. 
Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i uśmiechu na co dzień złożył Jubilatom także Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki.
W imieniu Starosty Oleskiego gratulacje oraz okolicznościowe upominki wręczyła Joanna Lech naczelnik Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego w Starostwie Powiatowym w Oleśnie. 
W urodzinowym spotkaniu oleskich Seniorów uczestniczyli również: zastępca przewodniczącego Opolskiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Kryspin Nowak, sekretarz Gminy Olesno Janusz Wojczyszyn, proboszcz parafii pod wezwaniem Bożego Ciała w Oleśnie ks. Walter Lenart oraz przedstawiciel oleskiej firmy Remost Henryk Mrozek.
Spotkanie uświetniły występy chóru działającego przy Stowarzyszeniu Uniwersytet Trzeciego Wieku w Oleśnie „Jesienne róże”, uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oleśnie oraz wychowanków Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Oleśnie.
Szanownym Jubilatom życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Zdjęcia (20)

{"register":{"columns":[]}}