W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Razem bezpieczniej - edycja 2023

17.02.2023

Informujemy, że rozpoczęła się procedura naboru projektów w ramach „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022 - 2024” na rok 2023.

informacja

Zgodnie z założeniami Programu o dofinansowanie projektów mogą ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego i organizacje pozarządowe w ramach dwóch celów szczegółowych:

  • Cel szczegółowy nr 1 – Wzmocnienie bezpieczeństwa w miejscach publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia lokalnych systemów bezpieczeństwa;
  • Cel szczegółowy nr 2 – Podnoszenie świadomości na temat społecznych zagrożeń bezpieczeństwa w wymiarze lokalnym i skutecznych metod ich zapobiegania.

W związku z powyższym, Wojewoda Opolski zaprasza jednostki samorządu terytorialnego oraz organizacje pozarządowe z obszaru województwa opolskiego do składania projektów o dofinansowanie w ramach Programu.


Termin składania projektów do Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego upływa 17 marca 2023 r. (decyduje data wpływu projektu do siedziby Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu).


Szczegółowe informacje na temat Programu oraz materiały do pobrania znajdują się na stronie: Razem bezpieczniej - edycja 2023

{"register":{"columns":[]}}