W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Komunikat

Informujemy, że w budynku Starostwa Powiatowego w Oleśnie przy ul. Pieloka 21 nadal trwa remont biur. W związku z pracami remontowymi nastąpi zmiana lokalizacji poszczególnych Wydziałów.

informacja

Od poniedziałku, 17 lipca 2023 r. Wydziały Promocji i Rozwoju Gospodarczego oraz Edukacji, Kultury i Sportu wróciły do stałej lokalizacji (poziom -1).
Wydział Programów Rozwoju Inwestycji i Zamówień Publicznych  oraz Biuro Kontroli,  Analiz i Audyty Wewnętrznego przeniesione zostały do pokoju nr 15 (parter).
O kolejnych zmianach lokalizacji poszczególnych Wydziałów będziemy informować na bieżąco.
W związku z trwającymi pracami remontowymi osoby przebywające w budynku Starostwa Powiatowego w Oleśnie prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Za utrudnienia przepraszamy.

 

{"register":{"columns":[]}}