W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Webinarium pt. "Kredyt technologiczny na innowacje w Twojej firmie"

28.04.2023

Zapraszamy do udziału w webinarium pt. "Kredyt technologiczny na innowacje w Twojej firmie", dotyczącego aktualnie trwającego naboru do działania 2.32 Kredyt technologiczny programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.

Webinarium kredyt technologiczny na innowacje w twojej firmie

Webinarium odbędzie się 11 maja 2023 r. o godz. 10:00. Jest skierowane do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Polski. O Kredycie technologicznym opowie ekspert z Banku Gospodarstwa Krajowego.
 
Szczegółowe informacje, wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajdują się na stronie: https://rpo.opolskie.pl/ w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach; bezpośredni link: https://rpo.opolskie.pl/?p=48998. Przesyłamy również link do wydarzenia w mediach społecznościowych: https://fb.me/e/2E1kePJ3t.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}