W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Informacja - ZOZ Olesno

17.11.2021

Do odwołania ograniczone zostały przyjęcia planowe pacjentów do oddziałów szpitalnych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oleśnie.

zdjęcie Szpitala w Oleśnie

 

Na podstawie Decyzji Wojewody Opolskiego nr 1.967.3.25.2021 z dnia 12.11.2021 roku Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie informuje, że od dnia 16.11.2021 roku do odwołania ograniczone zostały przyjęcia planowe pacjentów do oddziałów szpitalnych.

Ponadto w związku z potrzebą zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów i personelu wstrzymane zostały odwiedziny pacjentów na oddziałach szpitala. W oddziale pediatrycznym dopuszcza się obecność 1 opiekuna przy chorym dziecku, w oddziale ginekologiczno-położniczym nie wstrzymuje się porodów rodzinnych, jednak dopuszcza się udział jednej, wskazanej przez pacjentkę osoby wyłącznie do czasu zakończenia porodu i z zachowaniem wszelkich zasad higieny podyktowanych przez personel sali porodowej.

 

{"register":{"columns":[]}}