W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Podpisanie umowy na remont dachu budynku Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim

10.11.2023

W piątek, 10 listopada, Starosta Oleski Roland Fabianek i Wicestarosta Stanisław Belka podpisali umowę z firmą Bartyla Edward Zakład Usługowo-Handlowy, Pokrycia Dachowe i Roboty Ogólnobudowlane „Bartyla” z siedzibą w Chudobie na odnowienie pokrycia dachowego budynku Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim.

Podpisanie umowy na remont dachu budynku Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
Budynek Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim jest obiektem wpisanym do rejestru zabytków województwa opolskiego. Rok budowy datuje się na ok. 1830, w drugiej połowie XX wieku został przebudowany.
 
W ramach podpisanej umowy wykonane zostaną:
  • kompleksowa wymiana pokrycia dachowego budynku (ok. 750 m2),
  • wymiana zmurszałych elementów konstrukcji więźby dachowej,
  • remont kominów,
  • wymiana rynien, rur spustowych oraz instalacji odgromowej.
Wartość umowy wynosi 386 000,00 zł brutto. Na realizację zadania Powiat Oleski otrzymał 98% dofinansowania z Rządowego Funduszu Odbudowy Zabytków.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}