W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Spotkanie opłatkowe seniorów

18.12.2023

W czwartek, 14 grudnia, w Miejski Dom Kultury w Oleśnie odbyło się wspólne przedświąteczne spotkanie Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Oleśnie, Komisji Rewizyjnej, przedstawicieli kół z rejonu oleskiego, Klubu Seniorów, władz samorządowych, zaprzyjaźnionych firm i instytucji.

Spotkanie opłatkowe seniorów
Spotkanie opłatkowe było okazją do podsumowania rocznej działalności Związku. Przewodniczący Oddziału Rejonowego PZERiI Kryspin Nowak podziękował wszystkim za współpracę i zaangażowanie przy realizacji wielu przedsięwzięć, które miały miejsce w kończącym się 2023 roku. Medal za wybitne zasługi dla Związku, przyznany przez Oddział Okręgowy w Opolu, otrzymała pani Edyta Olesinska.
 
Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Oleśnie liczy 15 kół działających nie tylko na terenie powiatu oleskiego. Od stycznia 2024 roku do oleskiego Oddziału dołączy koło z Dobrodzienia – mówił w czasie spotkania Kryspin Nowak. – Wszystkie szesnaście kół zrzesza około 1800 członków i Związek jest po ochotniczych strażach pożarnych najliczniejszą organizacją pozarządową działającą na terenie naszego powiatu.
 
Szczególne podziękowania za wspieranie działalności Związku otrzymali: Starosta Oleski Roland Fabianek, Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki, Nadleśniczy Grzegorz Kimla, proboszcz parafii pw. Bożego Ciała ks. Walter Lenart i Henryk Mrozek firma Remost.
 
Świąteczny nastrój spotkania podkreślił występ młodzieży z Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w Oleśnie.
Było również wspólne śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem oraz wiele serdecznych życzeń, do których także się przyłączamy.
 
Życzymy radosnych, zdrowych i pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!!!

Zdjęcia (33)

{"register":{"columns":[]}}