W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Turawie

23.08.2022

40 młodych strażaków z powiatu oleskiego uczestniczy w Obozie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Turawie.

Obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Turawie

Obóz rozpoczął się 20 sierpnia i potrwa do 29 sierpnia. Oficjalne rozpoczęcie obozu odbyło się w poniedziałek, 22 sierpnia. W rozpoczęciu obozu uczestniczył wicestarosta Stanisław Belka - wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Oleśnie. 
Uczestnicy obozu mają do dyspozycji 8-osobowe namioty usytuowane na polu namiotowym Ośrodka Wypoczynkowego „Strażak” w Turawie. Mogą korzystać z basenu i siłowni. W programie obozu znajdują się między innymi zajęcia sportowe, strażackie, wycieczki krajoznawcze, zajęcia z zakresu ratownictwa medycznego itp. Na piątek, 26 sierpnia zaplanowane są zajęcia na akwenie wodnym z możliwością popływania po Jeziorze Turawskim łodzią ratunkową.

 

 

 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}