W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

55. Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar "Śnieżnego Płatka" w Dobrodzieniu!

04.02.2026

1 lutego Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna w Dobrodzieniu ponownie zorganizował już 55. Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar "Śnieżnego Płatka" w Dobrodzieniu!

55. Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar "Śnieżnego Płatka" w Dobrodzieniu!

W turnieju udział wzięły aż 74 pary! 

Z wielką radością przedstawiamy listę zwycięzców:
1. miejsce – Marek Skotniczny i Andrzej Skotniczny
2. miejsce – Jacek Hałat i Mariusz Herwich
3. miejsce – Marek Mazur i Tomasz Walania
4. miejsce – Mirosław Zieliński i Andrzej Piecuch
5. miejsce – Janusz Pisarek i Karol Ruszkiewicz
6. miejsce – Zbigniew Guła i Krzysztof Ziewacz
7. miejsce – Giorgi Zedginidze i Aleksandra Świątkowska
8. miejsce – Piotr Klubiński i Marek Brosch
9. miejsce – Grzegorz Superson i Jerzy Skwark
10. miejsce – Paweł Zubiel i Tomasz Modrzejewski

Wyróżnienia specjalne:
Najlepsza para z powiatu oleskiego – Bartosz Hałaczkiewicz i Zbigniew Hałaczkiewicz
Najlepsza para z okręgu opolskiego – Marek Mazur i Tomasz Walania
Najlepsza para młodzieżowa – Zuzanna Pniok i Martyna Pucyk

Patronat nad wydarzeniem objęli:
  • Marszałek Województwa Opolskiego Szymon Ogłaza 
  • Starosta Oleski Bożena Konarska-Markiewicz
  • Burmistrz Dobrodzienia Agnieszka Hurnik ''Nasza Gmina Nasz Dom''

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!
Dziękujemy za sportowe emocje i wspaniałą rywalizację, a Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Bibliotece Publiczej w Dobrodzieniu za organizację całego wydarzenia!

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}