55. Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar "Śnieżnego Płatka" w Dobrodzieniu!
04.02.2026
1 lutego Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna w Dobrodzieniu ponownie zorganizował już 55. Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar "Śnieżnego Płatka" w Dobrodzieniu!
W turnieju udział wzięły aż 74 pary!
Z wielką radością przedstawiamy listę zwycięzców:
1. miejsce – Marek Skotniczny i Andrzej Skotniczny
2. miejsce – Jacek Hałat i Mariusz Herwich
3. miejsce – Marek Mazur i Tomasz Walania
4. miejsce – Mirosław Zieliński i Andrzej Piecuch
5. miejsce – Janusz Pisarek i Karol Ruszkiewicz
6. miejsce – Zbigniew Guła i Krzysztof Ziewacz
7. miejsce – Giorgi Zedginidze i Aleksandra Świątkowska
8. miejsce – Piotr Klubiński i Marek Brosch
9. miejsce – Grzegorz Superson i Jerzy Skwark
10. miejsce – Paweł Zubiel i Tomasz Modrzejewski
2. miejsce – Jacek Hałat i Mariusz Herwich
3. miejsce – Marek Mazur i Tomasz Walania
4. miejsce – Mirosław Zieliński i Andrzej Piecuch
5. miejsce – Janusz Pisarek i Karol Ruszkiewicz
6. miejsce – Zbigniew Guła i Krzysztof Ziewacz
7. miejsce – Giorgi Zedginidze i Aleksandra Świątkowska
8. miejsce – Piotr Klubiński i Marek Brosch
9. miejsce – Grzegorz Superson i Jerzy Skwark
10. miejsce – Paweł Zubiel i Tomasz Modrzejewski
Wyróżnienia specjalne:
• Najlepsza para z powiatu oleskiego – Bartosz Hałaczkiewicz i Zbigniew Hałaczkiewicz
• Najlepsza para z okręgu opolskiego – Marek Mazur i Tomasz Walania
• Najlepsza para młodzieżowa – Zuzanna Pniok i Martyna Pucyk
Patronat nad wydarzeniem objęli:
- Marszałek Województwa Opolskiego Szymon Ogłaza
- Starosta Oleski Bożena Konarska-Markiewicz
- Burmistrz Dobrodzienia Agnieszka Hurnik ''Nasza Gmina Nasz Dom''
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!
Dziękujemy za sportowe emocje i wspaniałą rywalizację, a Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Bibliotece Publiczej w Dobrodzieniu za organizację całego wydarzenia!