W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Mistrz Matematyki

24.01.2022

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie Mistrz Matematyki. Jest on organizowany w nowym serwisie edukacyjnym Mathematics.live, czyli matematycznej odsłonie Dyktanda.pl.

Konkurs Mistrz matematyki

Konkurs adresowany jest do uczniów na wszystkich etapach szkolnej edukacji oraz do studentów i osób dorosłych. Organizatorzy przygotowali zagadnienia na różnych poziomach zaawansowania. Udział w konkursie jest w 100% bezpłatny.
Konkurs rozgrywany jest w dniach 21.01-27.03.2022 r.
Na najlepszych uczestników czekają cenne nagrody rzeczowe. Organizatorzy podają także, ile punktów wystarczy uzbierać, aby zagwarantować sobie odebranie jednej z nagród gwarantowanych. Serdecznie zachęcamy do rywalizacji i życzymy zdobycia wymarzonych nagród.

Link do konkursu:

Konkurs Mistrz Matematyki


 

 

{"register":{"columns":[]}}