W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Nabór wniosków do nagrody Perła Powiatu Oleskiego

28.08.2023

Starosta Oleski ogłasza nabór wniosków do nagrody „Perła Powiatu Oleskiego” za osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości. Jest to forma wyróżnienia podmiotów gospodarczych działających na terenie powiatu oleskiego. Celem tej nagrody jest promocja rodzimych osiągnięć gospodarczych oraz wspieranie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości.

Nabór wniosków do nagrody Perła Powiatu Oleskiego

 Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do nagrody w następujących kategoriach:

  • Modernizacja Roku
  • Innowacyjny Produkt/Usługa Roku
  • Menedżer Roku

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 5 października 2023 r. podczas Forum Ekonomicznego „Kooperacja 2023” w hali sportowej Zespołu Szkół w Oleśnie, ul. Sądowa 2.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać w terminie do 15 września 2023 r. do Starostwa Powiatowego w Oleśnie, ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno, lub na adres e-mail: kooperacja@powiatoleski.pl

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i pozostałe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji i Rozwoju Gospodarczego Starostwa Powiatowego w Oleśnie, tel. 34/375 06 15 lub pobrać jako załączniki, które znajdują się poniżej: 

 

Materiały

Formularz zgłoszeniowy
FORMULARZ​_PERŁA-2023.doc 0.03MB
Regulamin przyznawania nagród Starosty Oleskiego za osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości
PERŁA​_regulamin​_-​_poprawiony​_2023.doc 0.04MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}