Finał WOŚP w ZS Gorzów Śląski
29.01.2026
25 stycznia 2026 r. uczniowie Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim aktywnie włączyli się w 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Praszce. Stanowisko szkoły odwiedziła Starosta Oleski Bożena Konarska-Markiewicz.
Uczniowie kierunków Technikum Usług Fryzjerskich oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z ogromnym zaangażowaniem kwestowali na przygotowanych przez siebie stanowiskach fryzjersko-kosmetycznym oraz gastronomicznym.
Dzięki wspólnemu wysiłkowi uczniów i nauczycieli udało się zebrać kwotę 2790,48 zł!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i wsparli WOŚP – razem możemy więcej!