W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej 2023

19.10.2023

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 18 października 2023 r. w Dobrodzieniu. W uroczystości uczestniczyli: Starosta Oleski Roland Fabianek, Wicestarosta Stanisław Belka, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Renata Płaczek-Zielonka, dyrektorzy i nauczyciele powiatowych szkół i placówek oświatowych oraz zaproszeni goście.

Dzień Edukacji Narodowej

Przybyłych na spotkanie przywitał Joachim Wloczyk dyrektor Zespołu Szkół w Dobrodzieniu. Następnie głos zabrał Starosta Oleski Roland Fabianek, który w imieniu własnym, Wicestarosty i Zarządu Powiatu w Oleśnie podziękował dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkół i placówek oświatowych za dotychczasową pracę i całoroczny trud. Wręczone zostały również okolicznościowe nagrody Starosty Oleskiego dla dyrektorów i wyróżniających się nauczycieli. 
Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół w Dobrodzieniu.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}