W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Spotkanie z doradcą EURES - PUP w Lipsku

02.02.2023

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku, w ramach współpracy z siecią EURES, przystąpił do kampanii „Jobs for young people- praca dla młodych", w ramach której, w dniu 9 lutego 2023r., o godz. 10:00, w siedzibie Urzędu zorganizowane zostanie wydarzenie pod nazwą „Znajdź bezpieczną pracę w Europie".

Wydarzenie skierowane jest do osób w wieku 18-25 lat a jego celem jest przybliżenie uczestnikom informacji na temat poszukiwania bezpiecznego, legalnego zatrudnienia za granicą, w krajach Unii Europejskiej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy.

Materiał zewnętrzny: PUP w Lipsku

Materiały

Więcej informacji
{"register":{"columns":[]}}