W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyjazd do kina dla rodzin pieczy zastępczej w powiecie lipskim

10.06.2022

Uczestnicy wyjazdu.

3 czerwca 2022 roku z okazji „Dnia Rodzicielstwa Zastępczego" Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku, będące Organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej w Powiecie Lipskim, zorganizowało wyjazd do kina w Radomiu na film pt. „Detektyw Bruno" dla rodzin zastępczych i rodzinnego domu dziecka wraz z małoletnimi dziećmi.

Film przedstawia przygody małego Oskara, który przebywa w rodzinnym domu dziecka. Oskar rozpoczyna poszukiwania urodzinowego skarbu, który zostawili mu rodzice. W poszukiwaniach pomaga mu detektyw Bruno. Film pełen humoru, jak i wzruszających scen, rozweselił i zaciekawił wszystkich uczestników wyjazdu.

Po seansie filmowym wszyscy wybrali się do restauracji na ciepły poczęstunek i deser. Spotkanie było okazją do złożenia podziękowań rodzinom zastępczym za codzienny trud, troskę i zaangażowanie w pracę na rzecz dzieci. Podczas powrotu do domu Dyrektor PCPR zaprosił do wspólnej zabawy.

Dzięki takim wyjazdom rodziny zastępcze, jak i rodzinny dom dziecka mają możliwość na odpoczynek, integrację oraz czas by zapomnieć o trudach dnia codziennego.

Dzieci miały okazję poznać się i porozmawiać, gdyż zauważyły dzięki wyjazdowi jak wiele ich łączy.

Dzień, który wszyscy spędzili aktywnie zostanie im w pamięci na długo.

Nawiązując do obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku informuje, iż prowadzi ciągły nabór kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących rodzinnej pieczy zastępczej serdecznie zapraszamy do naszej jednostki.

Tekst i zdjęcia: PCPR w Lipsku

Materiały

Fotorelacja z wydarzenia
{"register":{"columns":[]}}