W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podpisanie umowy w postępowaniu na zintegrowany system świadczenia e-usług publicznych w Starostwie Powiatowym w Lipsku

28.09.2022

Podpisanie umowy w postępowaniu na zintegrowany system świadczenia e-usług publicznych w Starostwie Powiatowym w Lipsku - wdrożenie systemów dziedzinowych wraz z dostawą sprzętu komputerowego i pracami remontowo-instalacyjnymi dla Powiatu Lipskiego w ramach realizacji projektu „Zintegrowany system świadczenia e-usług publicznych w Starostwie Powiatowym w Lipsku”.

Od lewej stoją: Katarzyna Ostapczuk-Wójcik – Prezes Zarządu „ZETO” Sp. z o.o. w Lublinie, Sławomir Śmieciuch – Starosta, Maria Węgrzecka – Wicestarosta.

Podpisanie umowy w postępowaniu na zintegrowany system świadczenia e-usług publicznych w Starostwie Powiatowym w Lipsku – wdrożenie systemów dziedzinowych wraz z dostawą sprzętu komputerowego i pracami remontowo-instalacyjnymi dla Powiatu Lipskiego w ramach realizacji projektu „Zintegrowany system świadczenia e-usług publicznych w Starostwie Powiatowym w Lipsku”

W dniu 28 września 2022 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lipsku podpisano umowę na realizację zadania „Zintegrowany system świadczenia e-usług publicznych w Starostwie Powiatowym w Lipsku”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 2. Wzrost e-potencjału Mazowsza, Działania: 2.1 E-usługi, Poddziałania 2.1.1 E -usługi dla Mazowsza Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Wykonawcą zadania jest Konsorcjum: Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej „ZETO” Sp. z o.o. w Lublinie (Lider Konsorcjum), Biuro Usług Komputerowych Softres Sp z o.o. oraz INVOI sp. z o.o. (Członkowie Konsorcjum).

Zakres zadaniowy obejmuje dostawę i wdrożenie nowych e-usług oraz systemów dziedzinowych w celu utworzenia zintegrowanego systemu świadczenia e-usług, zainstalowanie nowego sprzętu informatycznego, wykonanie prac adaptacyjno-instalacyjnych w siedzibie urzędu oraz przeszkolenie pracowników.

Wartość projektu opiewa na kwotę: 1 330 466,40 zł.
Kwota dofinasowania ze środków UE wynosi: 1 023 911,04 zł.

{"register":{"columns":[]}}