W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozpoczął się trzeci i ostatni już etap przebudowy drogi powiatowej nr 1910W na odcinku od Bąkowej do Jawora Soleckiego

19.06.2024

Biały napis na granatowym tle: "Rozpoczął się trzeci i ostatni już etap przebudowy drogi powiatowej nr 1910W na odcinku od Bąkowej do Jawora Soleckiego" oraz dwa zdjęcia z realizacji inwestycji.

Informujemy, o rozpoczęciu prac przy inwestycji pn. “ Przebudowa drogi powiatowej nr 1910W Bąkowa do drogi wojewódzkiej 747 od km 3+070 do km 5+778 odcinek długości 2708mb – III etap przebudowy od km 5+050 do 5+778 długości 728mb.”

Jest to III i ostatni już etap przebudowy drogi powiatowej nr 1910W na odcinku od Bąkowej do Jawora Soleckiego. Dotychczasowa nawierzchnia tłuczniowa i z destruktu asfaltowego zamieni się na nawierzchnię bitumiczną. Obecnie trwają pracę nad wykonaniem podbudowy na poszerzenie nawierzchni oraz wykonanie odwodnienia drogi.

Całkowita wartość inwestycji: 811 043,99 zł

Inwestycja współfinansowana przez:

- Budżet Województwa Mazowieckiego w ramach programu Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego,

- Miasto i Gminę Sienno,

- oraz Nadleśnictwo Zwoleń.

Wykonawcą robót jest: BUDROMOST STARACHOWICE Sp. z o.o.

Nadzór nad realizacją inwestycji prowadzi Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Lipsku.

{"register":{"columns":[]}}