W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Lipsku

06.07.2022

Przedstawiciele samorządu i jednostek powiatu lipskiego na wspólnym zdjęciu z Prezydentem

Prezydent Andrzej Duda spotykał się z mieszkańcami powiatu lipskiego 5 lipca w Lipskim Centrum Kultury. Ostatni raz był tu jako kandydat na prezydenta w lutym 2015 roku. Podczas wizyty poruszył między innymi tematy: inflacji, pandemii, Ukrainy i kryzysu żywnościowego. Podziękował rolnikom i sadownikom za ich pracę, bo dzięki nim, nie brakuje nam żywności.

W wydarzeniu uczestniczyli samorządowcy powiatu lipskiego i regionu, przedstawiciele jednostek powiatowych oraz mieszkańcy powiatu.

Starosta Lipski serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym za udział w wydarzeniu, które ze względu na warunki pogodowe i związaną z tym procedurę SOP, zostało przeniesione do budynku LCK. Mimo tego Prezydent spotkał się ze wszystkimi, wychodząc przed budynek, by każdy mógł się z nim przywitać.

Materiały

Fotorelacja z wydarzenia

Wideo

{"register":{"columns":[]}}