W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Unijna droga Polski: 20 lat członkostwa w Unii Europejskiej

02.05.2024

Napis - 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Cyfrę "zero" tworzy grafika z gwiazdkami nawiązującymi do flagi UE z flagą Polski zastępującą jedną gwiazdkę.

Dzisiaj obchodzimy 20.rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Jest to ważne wydarzeniem, które podkreśla naszą integrację z krajami UE oraz nasz rozwój i rosnące znaczenie w Europie. Polska wykorzystała szereg funduszy unijnych, które pomogły w modernizacji naszej infrastruktury oraz wzmocnieniu gospodarki. Współpraca z innymi państwami członkowskimi pozwoliła nam także na zdobycie większej pozycji na arenie międzynarodowej. Jednocześnie warto pamiętać, że wciąż mamy wiele wyzwań do pokonania, aby pełnić rolę aktywnego i odpowiedzialnego członka UE.

{"register":{"columns":[]}}