W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie Wigilijne w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku

19.12.2023

W dniu 15 grudnia 2023 roku Starosta Lipski – Sławomir Śmieciuch brał udział w wyjątkowej wigilii zorganizowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wiele serdecznych osób.

Uczestnicy spotkania wigilijnego.

Spotkanie pełne było ciepła, radości i wspólnego dzielenia się opłatkiem. Starosta swoją obecnością dodatkowo upiększył tę wyjątkową chwilę, podkreślając ważność wspólnoty i solidarności w okresie świątecznym. To właśnie takie chwile pokazują, jak ważne jest wspieranie się nawzajem i dzielenie radości w okresie świątecznym.

Niech te święta niosą ze sobą wiele miłości, spokoju i życzliwości dla pracowników PCPR w Lipsku na czele z Panią Dyrektor – Koryną Kucharczyk oraz ich podopiecznych.

Materiały

Fotorelacja z wydarzenia
{"register":{"columns":[]}}