W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja PCPR w Lipsku – Powiat Lipski ogłasza wyniki postępowania otwartego konkursu ofert

20.03.2024

Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu ofert nr FS-2024-01na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej usługi opieki wytchnieniowej i asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością w Powiecie Lipskim w ramach Programu Opieka Wytchnieniowa dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2024 i Programu Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością dla Jednostek Samorządu Terytorialnego edycja 2024.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

W związku z zakończeniem postępowania otwartego konkursu ofert nr FS-2024-01 na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej usługi opieki wytchnieniowej i asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością  w Powiecie Lipskim w ramach Programu Opieka Wytchnieniowa dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2024 i Programu Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością dla Jednostek Samorządu Terytorialnego  edycja 2024

Informujemy, że do realizacji zadania została wybrana:

Fundacja Sportu Zdrowia i Turystyki EST

02-014 Warszawa,

ul Nowogrodzka 64/43

Uzasadnienie wyboru

Wybrana oferta przeszła pozytywnie weryfikację formalną i merytoryczną okazała się najkorzystniejszą ofert uzyskując najwyższą liczbę punktów wg kryteriów.

Materiały

wynik ofert nr FS-2024-01
wynik​_ofert​_nr​_FS-2024-01.docx 0.07MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}