W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szpital, który dba o Ciebie – Lipski szpital został wyróżniony

01.12.2023

Informacja o I miejscu w plebiscycie ze zdjęciem szpitala i nazwą w okrągłej grafice po prawej stronie na granatowym tle.

Rok 2023 to okres intensywnej troski o służbę zdrowia. Powiat Lipski przeznaczył imponującą kwotę pochodzącą z programów wsparcia 5 680 000,00 na różnorodne projekty z dofinansowania, dodatkowo wspierając te inicjatywy kwotą 200 000,00 ze środków budżetu Powiatu. Te działania znacznie poprawiły dostępność usług medycznych i jakość opieki zdrowotnej dla mieszkańców powiatu lipskiego. Jest to znacząca decyzja w kierunku budowy silnego systemu opieki zdrowotnej, który sprosta rosnącym potrzebom społeczności lokalnej.

I miejsce w województwie mazowieckim

Troska o zdrowie mieszkańców została dostrzeżona poprzez wyróżnienie SPZZOZ w Lipsku w kategorii "Szpital Roku" (w skali województwa) w plebiscycie "HIPOKRATES 2023".

W imieniu szpitala nagrodę odebrała dyrektor jednostki – Maria Chmielnicka.

To wyróżnienie to przede wszystkim docenienie przez pacjentów.

{"register":{"columns":[]}}