W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa drogi powiatowej nr 1908W – Wielgie – Łaziska – Gołębiów

17.11.2023

Wyremontowana droga na horyzoncie powiatu lipskiego!

Grafika z tekstem, o długości odcinka wyremontowanej drogi z herbem powiatu i logotypem Polskiego ładu na granatowym tle.

Remont obejmuje drogę relacji Wielgie - Łaziska - Gołębiów od Wielgiego do Rafałowa w km 0+000 do 6+360 dł. odcinka 6360mb w km 8+085 do km 12+065 długości 3980mb.

- Jednym z kluczowych elementów przyczyniających się do rozwoju regionu jest inwestycja w infrastrukturę. W ostatnich latach powiat lipski intensywnie inwestuje w modernizację swojej infrastruktury drogowej, mając na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu podróży mieszkańców. W ramach tych działań przeprowadzono gruntowne remonty i rozbudowy istniejących dróg, zwłaszcza tych o kluczowym znaczeniu dla lokalnej społeczności - mówi Sławomir Śmieciuch - Starosta Lipski.

 

{"register":{"columns":[]}}