W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Poznaj Polskę - wycieczki szkolne ze wsparciem finansowym z budżetu państwa

05.04.2022

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę”, Powiat Lipski uzyskał wsparcie finansowe z budżetu państwa w wysokości 64 760,00 zł z przeznaczeniem na wycieczki szkolne związane z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi.

Logotypy: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Polski Ład I Poznaj Polskę na białym tle

Dofinansowanie na realizację wycieczek uzyskały następujące szkoły z terenu powiatu lipskiego:

1) Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu nad Wisłą (wycieczka jednodniowa do Krakowa i Wieliczki dla uczniów szkoły podstawowej oraz wycieczka jednodniowa do Kozłówki i Lublina dla uczniów branżowej szkoły);

2) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Lipsku (wycieczka jednodniowa do Krakowa dla uczniów branżowej szkoły, wycieczka trzydniowa do Wrocławia dla uczniów technikum, wycieczka trzydniowa do Gdańska i Gdyni dla uczniów liceum ogólnokształcącego);

3) Zespół Szkół Technicznych w Siennie ( wycieczka dwudniowa do Zamościa i Zwierzyńca dla uczniów technikum, wycieczka dwudniowa do Krakowa i Wieliczki dla uczniów branżowej szkoły).

{"register":{"columns":[]}}