W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakochaj się w AK

11.02.2022

14 lutego 2022 r. o godz. 12:00 na cmentarzu parafialnym w Lipsku odbędą się symboliczne obchody powstania Armii Krajowej.

Flaga Polski i Godło umieszczone w ramce w kształcie serca z nazwą wydarzenia i datą kiedy odbędzie się wydarzenie. W tle żołnierze AK w czarnobiałej fotografii. W lewym górnym rogu barwy narodowe, a na nich napis AK z wielkich liter. W dolnym lewym rogu herb powiatu.

14 lutego 2022 r. o godz. 12:00 na cmentarzu parafialnym w Lipsku odbędą się symboliczne obchody powstania Armii Krajowej.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Akcja „Zakochaj się w AK” ma na celu przypomnienie młodym ludziom że 14 lutego to dzień powstania Armii Krajowej i my Polacy nie musimy brać wszystkich świąt z zachodu, ponieważ mamy własne.
Zakrzewmy w młodych ludziach miłość do Ojczyzny.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}