W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

KWALIFIKACJA WOJSKOWA 2024 W POWIECIE LIPSKIM

02.02.2024

Celem kwalifikacji wojskowej jest wprowadzenie danych do ewidencji wojskowej oraz określenie zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia służby wojskowej osób podlegających obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej oraz tych, które zgłosiły się w trybie ochotniczym do pełnienia służby wojskowej, a mają ukończony 18 rok życia

Napis "kwalifikacja wojskowa - Powiat Lipski 1 - 9 lutego 2024" na granatowo pomarańczowym tle.

Na kwalifikację wojskową koniecznie zabierz ze sobą:

- dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

- dokumenty potwierdzające wykształcenie (zaświadczenie ze szkoły o kontynuowaniu nauki), posiadane kwalifikacje zawodowe lub uprawnienia (np. prawo jazdy).

- posiadaną dokumentację medyczną (niezbędną do określenia zdolności do służby wojskowej)

Kwalifikacja wojskowa to nie tylko określenie Twojej zdolności do służby wojskowej. To także okazja, żeby dowiedzieć się, jak zostać żołnierzem zawodowym.

Kwalifikacji wojskowa w powiecie lipskim trwa od 1 lutego do 9 lutego 2024 r.

Materiały

Więcej informacji na temat kwalifikacji wojskowej 2024
{"register":{"columns":[]}}