W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Skarbnik Powiatu Lipskiego na podium ogólnopolskiego rankingu

05.06.2023

Grażyna Maryniak - Gawrylik, zajęła III miejsce w kategorii powiat do 60 tys. mieszkańców, w ogólnopolskim rankingu „Skarbnik Samorządu” organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna, pod patronatem honorowym Ministra Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Zdjęcie dyplomu

Grażyna Maryniak - Gawrylik otrzymała wyróżnienie za służbę finansową odpowiedzialną za bieżącą obsługę księgową budżetu jednostki samorządu terytorialnego, pełne współuczestnictwo w procesach zarządczych i kreowanie polityki rozwoju na wszystkich polach działalności samorządu.

Perły Samorządu to ogólnopolski ranking Dziennika Gazety Prawnej, skierowany do przedstawicieli administracji lokalnej, agend rządowych, biznesu, nauki oraz mediów. Była to już jedenasta edycja wydarzenia.
Wręczenie wyróżnień odbyło się w Gdyni w dniach 1-2 czerwca 2022 roku.

Serdecznie gratulujemy!

Materiały

Fotorelacja z wydarzenia
{"register":{"columns":[]}}