W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarząd Powiatu Lipskiego otrzymał absolutorium i wotum zaufania

28.06.2024

Absolutorium to jeden z najistotniejszych ustawowych środków kontroli Rady Powiatu nad działalnością Zarządu. Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu świadczy o słuszności podejmowanych decyzji, które mają służyć wspólnemu dobru, dla wszystkich mieszkańców.

Biały napis: "Zarząd Powiatu Lipskiego otrzymał absolutorium i wotum zaufania" na granatowym tle oraz zrzuty ekranu tablic po dwóch głosowaniach.

Podczas dzisiejszej sesji wotum zaufania i absolutorium radni (14 obecnych) udzielili trzynastoma głosami (jeden głos wstrzymany).

Rok 2023 zakończył się sukcesem, ponieważ zrealizowano zaplanowane zadania.

Szczegółowe dane dotyczące funkcjonowania Powiatu Lipskiego zawarte są w Sprawozdaniu z wykonania budżetu za 2023 r. oraz w Raporcie o stanie Powiatu za 2023, które dostępne są na stronie internetowej powiatu.

{"register":{"columns":[]}}