W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Cyberbezpieczny Samorząd” – Nowoczesne rozwiązania cyberbezpieczeństwa w Powiecie Lipskim

13.02.2024

Logotypy Projektu na białym tle.

Projekt ma na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji Jednostek Samorządu Terytorialnego poprzez wzmacnianie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informacyjnych. Jest to bezpośrednie wsparcie finansowe jednostek samorządu terytorialnego w podniesieniu poziomu cyberbezpieczeństwa w podmiocie. Grupą docelową projektu jest administracja publiczna. Wysokość wsparcia może wynieść od 200 000 zł do 850 000 zł.

Powiat Lipski uzyskał - 850 000 zł, w tym wkład:

– środki UE – 688 500,00 zł

– środki BP – 161 500,00 zł.

Projekt realizowany jest przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa (Beneficjent Projektu) w Partnerstwie z NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy).

Materiały

Więcej informacji o Projekcie
{"register":{"columns":[]}}