W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA i NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE

17.01.2024

Od 1 stycznia 2024 r. obowiązują poniżej wskazane zasady udzielania nieodpłatnych porad prawnych i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Lipskiego.

Czerwono czarny napis Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie z herbem powiatu i pomarańczową grafiką symbolizującą prawo na białym tle.

Porady są udzielane są w Lipsku codziennie w budynku przy ul. Partyzantów 4 (budynek, w którym znajduje się Wydział Komunikacji i Transportu) oraz w budynkach gmin z terenu Powiatu Lipskiego w każdej gminie w innym dniu tygodnia!

ZAPISY na wizyty pod numerem telefonu: 48-37-83-011

Osoby, które ze względu na niepełnosprawność ruchową nie są w stanie przybyć do punktu lub osoby doświadczające trudności w komunikowaniu się mogą otrzymać poradę przez telefon lub przez Internet. Bliższe informacje pod numerem podanym do zapisów. Ponadto osoby niepełnosprawne ruchowo będą mogły uzyskać poradę stacjonarnie w Budynku mieszczącym się przy ul. Rynek 1, który jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Informację o takiej potrzebie należy zgłosić podczas zapisywania się na wizytę.

Z porad może skorzystać każda osoba, której nie stać na odpłatną pomoc prawną i która złoży stosowne oświadczenie.

Materiały

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa 2024
Lista​_jednostek​_nieodpłatnego​_poradnictwa​_2024.doc 0.22MB
{"register":{"columns":[]}}