W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ciekawe spotkanie z przedstawicielem Banku Ochrony Środowiska

27.06.2022

Uczestnicy spotkania spotkali się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lipsku

W piątek, 24 czerwca przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego uczestniczyli w spotkaniu, na którym dowiedzieli się o możliwościach uzyskania dofinansowania na opracowywanie dokumentacji technicznych niezbędnych do realizacji przedsięwzięć prowadzonych przez JST.

Spotkanie poprowadził Marek Szczepański – Dyrektor ds. Współpracy z JST, mówiąc o nowym Projekcie „BOŚ Bank na rzecz zwiększenia efektywności energetycznej” współfinansowanym ze środków grantu przyznanego przez Europejski Bank Inwestycyjny w ramach inicjatywy ELENA (European Local ENergy Action), finansowanej z programu Unii Europejskiej Horyzont 2020.

Materiały

Więcej informacji o programie
{"register":{"columns":[]}}